top of page
Search
  • Virtuves Projekti

Iebūvētas virtuves mēbeles - kāpēc tās izvēlēties

Iebūvētas virtuves iekārta ir rūpīgi pārdomāta, kas veidota atbilstoši telpas izmēram un formai. Izvēloties iebūvētas virtuves iekārtas, iespējams pieskaņot to izvēlēto krāsu gammu jau esošajam interjeram, tai skaita sienas apdarei, grīdām un arīdzan pārējām detaļām, lai radītu vienotu un harmonisku interjeru. Galvenais ir ērtības, komforts un funkcionalitāte, ko nodrošina iebūvētas virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.
Iebūvējamās virtuves galvenās priekšrocības


Iebūvēto virtuves mēbeļu galvenie uzdevumi ir maksimāli izmantot brīvo platību, kā arī ietaupīt vietu telpā. Visas virtuves sadzīves tehnikas iekārtas (mikroviļņu krāsns, cepeškrāsns, veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis) ir "paslēptas" aiz mēbeļu fasādes. Tāpēc neviens sīkums netiek atstāts novārtā, un virtuve izskatās glīta, sakopta un svaiga.


Projektēšanas procesā dizaineris ņem vērā šādas būtiskās nianses:


  • telpas izvirzītie elementi (palodzes, caurules, izvirzītas sienas daļas)

  • telpas kopējie izmēri

  • iebūvējamo mēbeļu skapju uzstādīšanai paredzētā brīvā vieta

  • tehnikas, nažu un trauku statīvu un citu priekšmetu, kas parasti aizņem vietu uz virtuves darba virsmas, skaitu un izvietojumu

Ar iebūvētām virtuves iekārtām Jūs varat ne tikai uzturēt mājās komforta un ērtību atmosfēru, bet arī nodrošināt ērtu iekārtas lietošanu. Ar pilnībā aprīkotu virtuvi ēdiena gatavošana sagādās prieku un gandarījumu.


Maza virtuve? Neuztraucieties!


Ar iebūvētu virtuves iekārtu Jūs varat maksimāli izmantot savu telpu. Ar pareizi izvēlētām mēbelēm pat mazāko telpu var padarīt mājīgu un funkcionālu.


Vai ir iespējams pašiem uzstādīt iebūvētu virtuves iekārtu?


Mūsdienu mēbeļu tirgū ir plašs piedāvājums ar tiem, kas profesionāli nodarbojas ar virtuves iekārtošanu ar iebūvējamām mēbelēm. Nav problēmu atrast piemērotu izpildītāju, bet galvenais jautājums ir pakalpojumu izmaksas. Tikai retais ir gatavs tērēt pienācīgu naudas summu, lai izveidotu profesionālu projektu. Lielākā daļa uzticas saviem spēkiem, tāpēc nolemj iekārtot savas mājas paši. Kā rāda prakse, iebūvētu virtuvi ir iespējams uzstādīt pašiem. Svarīgākais ir veikt pareizos mērījumus, ņemot vērā telpas izmērus un sadzīves tehnikas specifiku.

Noderīgi padomi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām: Daži cilvēki maldīgi uzskata, ka trauku mazgājamā mašīna un veļas mašīna ir jānovieto blakus, taču tas tā nav. Kā izrādās, tas ir ērti tikai tiem, kas tos uzstāda (mazāk elektroinstalācijas problēmu). Daudzos pētījumos ir pierādīts, ka veļas mašīna virtuvē var būt pat bīstama visas ģimenes veselībai. Lietojot šādas iekārtas, uz darba virsmas, tuvumā esošajiem traukiem un pārtikas produktiem nokļūst veļas mazgāšanas līdzekļa mikrodaļiņas, kas, nonāk organismā. Virtuve ir nepiemērota vietas izvēle veļas mašīnai, bet dažreiz tomēr nav iespējams to izvietot citur, tāpēc ir jāievēro piesardzības pasākumi to lietojot. Vislabāk ledusskapi novietot tālu no sildītājiem un sildierīcēm. Plītis, cepeškrāsnis un radiatori var sabojāt ledusskapi, tāpēc tie nedrīkst atrasties tā tuvumā. Izvēloties sadzīves tehniku, ņemiet vērā iebūvēto skapju izmērus (dziļumu un platumu). Standarta dziļums parasti ir 600 mm, bet platums var atšķirties atkarībā no virtuves skapja. Iebūvējamo mēbeļu izgatavošana prasa rūpīgu sagatavošanos, detalizēta projekta izstrādi. Papildus dažādiem mērījumiem ir jāizveido vizuāls projekts, ietverot precīzus rasējumus, skices, mērījumus. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka katrai mēbelei ir sava vieta. Un tur arī var palīdzēt mūsu speciālisti, izstrādājot profesionālu projektu. Pamatojoties uz iepriekš minēto, jūs varat redzēt daudzas iebūvēto virtuves iekārtu priekšrocības. Maksimāla ergonomika, maksimāls praktiskums, funkcionalitāte, skaists un harmonisks dizains - tas viss raksturo iebūvējamās virtuves mēbeles.8 views
bottom of page