top of page
Search
  • Virtuves Projekti

5 iemesli izvēlēties virtuvi pēc individuāla pasūtījuma

Pastāstīsim, kāpēc labāk uzticēties profesionāļiem! Uzziniet par galvenajām pēc pasūtījuma izgatavotu virtuves iekārtu priekšrocībām. Virtuves pēc individuāla pasūtījuma pasūtīšanai ir dažas būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar gatavu mēbeļu komplekta iegādi. Šajā rakstā lasiet par pēc pasūtījuma izgatavotu virtuvju priekšrocībām


1. Komforts pat mazās virtuvēs


Pēc pasūtījuma veidota virtuve ir iespēja maksimāli izmantot nelielas telpas. Ar virtuves speciālistu Jūs varat izvēlēties taisnu, stūra, U-veida izkārtojumu, kas patiešām atbilst Jūsu virtuves izmēram. Mazā virtuvē ir lietderīgi uzstādīt skapīšus līdz pat griestiem. Tas nodrošinās papildu uzglabāšanas vietu. Izstrādājot individuālu dizainu, tiek ņemtas vērā telpas nepilnības, piemēram, nelīdzenas sienas, izvirzītas caurules, un palīdz tās paslēpt.


2. Maksimāla funkcionalitāte


Funkcionalitāte virtuvē nozīmē ne tikai pareizu "darba trīsstūra" - plīts, izlietnes un gatavošanas zonas - izkārtojumu. Svarīgi ir padomāt arī par furnitūras izvēli skapja iekšpusē. Ja Jūs plānojat mēbeļu iekārtojumu, varat norādīt nepieciešamo atvērto plauktu un atvilktņu skaitu. Rezultātā iegūsiet ērtu virtuvi, kurā Jums nebūs atsevišķi jāpasūta papildu virtuves skapīši pēc kāda laika. Diemžēl bieži vien jau gatavus virtuves komplektus nākas " pārveidot". Saimnieces bieži iegādājas papildu plauktus un trauku žāvētavas, jo tas neietilpst gatavu virtuves iekārtu komplektā. Tāpēc izmaksas var pārsniegt plānoto budžetu nekā pēc pasūtījuma veidota virtuves komplekta izmaksas. Turklāt tās ir aprīkotas ar uzticamu mēbeļu furnitūru, kas nodrošina, ka durvis aizveras vienmērīgi un gandrīz bez trokšņa.

3. Jūsu virtuve būs vienīgā.

Ja izlemsiet pasūtīt pēc individuāla pasūtījuma izstrādātu virtuve, varat būt droši, ka funkcionalitātes un interjera ziņā tai nebūs identiskas virtuves. Virtuves mēbeļu plānojums un iekšējais aprīkojums atbilst klienta vēlmēm. Stils, krāsu izvēle - viss būs tieši tāds, kā Jums patīk.

4. Iespēja ietaupīt naudu

Ražotājs informē par cenu, pirms pasūtījums tiek nodots ražošanā. Ja summa šķiet pārāk liela, varat pielāgot un mazliet izmainīt projektu. Piemēram, sienas skapīši var būt zemāki un arī izvēlēties skapīšus ar durvīm, nevis ar atvilktnēm, kas sadārdzina projektu. Vēl viena iespēja ir aizstāt materiālus un furnitūru ar budžeta ziņā draudzīgākiem.

5. Viens uzņēmums ir atbildīgs par gala rezultātu

Par visiem virtuve izveides posmiem atbild viens uzņēmums. Tās speciālisti: veic mērījumus; izstrādā projektu; piemeklē atbilstošu furnitūru; piegādā un samontē komplektu. Tāpēc, ja Jums rodas kādi jautājumi, Jūs vienmēr zināsiet, kur vērsties - pie Virtuves Projekti specialistiem!

3 views
bottom of page