top of page
Search
  • Virtuves Projekti

5 atjautīgi risinājumi, kā paslēpt virtuves sadzīves tehniku


Cepeškrāsnis, plītis un ledusskapji ir standarta aprīkojums, taču tas vēl nenozīmē, ka ir nepieciešams, lai šī tehnika visu laiku būtu redzama. Tāpat arī sadzīves tehnika, kas parasti stāv uz galda virsmas - mikroviļņu krāsnis, kafijas automāti, blenderi, tosteri, kas atvieglo mūsu dzīvi un parādās gandrīz katrā virtuvē, - ātri vien rada arī pārblīvētu telpu. Un kurš gan to vēlas?


Tiesa, elektroierīces var būt arī dekoratīvas, taču atkarībā no Jūsu izvēlētā estētiskā stila, tās var arī traucēt. Tāpēc daudzi mājokļu īpašnieki virtuves iekārtošanai izvēlas iebūvētas virtuves, radot funkcionālas telpas, kurās konkrētas ierīces tiek paslēptas aiz atbilstošiem skapīšiem. Ja meklējat praktiskas un stilīgas idejas, kā paslēpt savu sadzīves tehniku, turpiniet lasīt mūsu rakstu.


Kā paslēpt elektroierīces un padarīt virtuvi plašāku un kārtīgāku?

Pārdomāts dizains

Iebūvētas vai paslēptas sadzīves tehnikas priekšrocības ir šādas:

  • Novērš virtuvē valdošo jucekli

  • Papildu vieta uz darba virsmas, lai varētu izcelties jaunā darba virsma un būtu vairāk vietas ēdiena pagatavošanai.

  • Papildu vieta rada iespēju veidot personalizētu iekārtojumu vai atvērta tipa telpu minimālisma stilā.

  • Gaisīgāks interjers virtuvē

  • Inovācijas virtuves dizainā un daudzveidīgi uzglabāšanas risinājumi var palīdzēt dažādos veidos noslēpt šīs ekstras. Zemāk minētie piemēri ir daži no mūsu iecienītākajiem risinājumiem.


1. Integrējiet lielākas ierīces, izmantojot pievilcīgu skapīšu dizainu

Mēs varam iebūvēt standarta lielās sadzīves ierīces - kā ledusskapis un trauku mazgājamā mašīna. Lielas nerūsējošā tērauda kastes vietā - jūs redzēsiet krāšņu koka dekoru vai svaigu krāsu akcentu. Ierīces ir turpat blakus, taču to klātbūtne nav tik uzkrītoša.


iebūvēta cepeškrāsns un ledusskapis

2. Izvietojiet virtuves skapīti tehnikai

Lai sadzīves tehnika nebūtu redzama un būtu viegli pieejama, ir iespējams izmantot virtuves skapjus paredzētus sadzīves tehnikai. Pateicoties skapīša aizmugurē iebūvētajām elektrības rozetēm, jūs varat izmantot savas elektroiekārtas ar veramo vai paceļamo durvju mehānismu.

noslēpt sadzīves tehniku

3. Atbrīvojiet vietu sadzīves tehnikas uzglabāšanas skapjiem

Tehnikas skapīši ir vienkāršs veids kā īstenot šo ideju - iespēja brīvi, bez durvīm piekļūt kafijas pagatavošanas ierīcei, blenderim, mikserim un tosterim. Var iebūvēt izvelkamu apakšējo plauktu. Šie atvērtie virtuves skapīši pēc būtības izjauc virtuves monotono dizainu, vienlaikus papildinot to, kā arī labi sader ar atvērtajiem plauktiem.


Mums patīk arī iebūvēt virtuves salas otrā pusē vai augšējos skapīšos. Šī iecere ir ideāli piemērota atvērtā koncepta virtuvei, jo tā piešķir dizainam interesantu akcentu un rada iespaidu, ka abas zonas ir nošķirtas viena no otras.4. Skapja un kumodes kombinācija

Lielākā daļa mājokļu īpašnieku galu galā izvēlas iepriekš minēto ideju apvienojumu - skapis mikroviļņu krāsnij/lielākām ierīcēm un skapīši mazākām ierīcēm. To visu izvietošana vienā un tajā pašā kopējā zonā ir racionāla no organizatoriskā skatupunkta.


5. Ieguldiet līdzekļus iekārtu skapī

Pavāriem entuziastiem, kuru mīlestība pret kulinārijas jaunradi padarījusi gatavošanu un cepšanu par iecienītu nodarbošanos, - ļoti noderīgi būtu sadzīves tehnikas uzglabāšanas risinājumi - ietilpīgs sadzīves tehnikas skapis. Gadījumā, ja Jums ir visas iespējamās elektroierīces, skapji un skapīši var izrādīties pārāk grūti pārskatāmi. Tā vietā atvēliet augsto virtuves skapi - vai ievērojamu daļu no esošā augstā skapja - sadzīves tehnikas organizēšanai.

liels virtuves skapis sadzīves tehnikai

Gatavojaties virtuves iekārtošanai? Sazinieties ar Virtuves Projekti jau šodien!

Vēlaties paslēpt nepieciešamos, bet neizskatīgos virtuves piederumus? Konsultējieties ar izdomas bagāto virtuves dizaina komandu Virtuves Projekti, un mēs to paveiksim! Mūsu dizaineri apmeklēs Jūs Jūsu mājās, lai novērtētu jūsu telpu un sniegtu pārdomātus ieteikumus. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat dzīvoklī vai privātmajā, Jūsu sapņu virtuve beidzot ir iespējama ar mazāku stresu, īsākā laikā un par pieņemamu cenu. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums ar Jūsu virtuves dizaina projektu. Vienkārši uzrakstiet mums!6 views
bottom of page